Filmiizler.com
 1. Sex Education

  Sex Education

  İMDb : 8.3 3 Sezon  -   23 Bölüm

  Sex Education’ın hikayesi, kurgusal İngiliz kasabası Moordale’da geçiyor. Toy ve içine kapanık bir öğrenci olan Otis Milburn, cinsellik terapisti olarak çalışan ebeveynleriyle birlikte yaşamaktadır. Haliyle cinsellik sohbetlerinin tam ortasında büyüyen Otis, yıllar içerisinde bu konu üzerinde uzmanlaşmıştır. Otis, uzmanlığını okulda statü elde etmek için kullanabileceğini keşfeder. Zeki arkadaşı Maeve ile harekete geçer ve arkadaşlarının seksle ilgili problemlerini çözmek için gizli bir seks terapisi kliniği açar. Genç adam bu seanslar esnasında, kendisinin de esaslı bir terapiye ihtiyacının olduğunu keşfedecektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.3   152

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Sex Education
  •  Orjinal Adı: Sex Education
  •  İlk Yayın Tarihi: 11.01.2019
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80197526
  •  Ülke:
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. Öz güvensiz Otis, terapist annesi sayesinde cinsel tavsiyeler hakkında her şeyi bilmektedir. Öyle ki asi Maeve ona okulda bir seks terapisi kliniği açmayı teklif eder.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Otis sonunda kendi kendini rahatlatmayı başarır, ama bunu biraz abartır. Okulda klamidya da görülünce üzerindeki baskı artar ve performans sorunları göstermeye başlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Bir grup cinsel açıdan hiperaktif ortaokul öğrencisini alın, onları pastoral İngiliz kırsalında pitoresk bir kampüse yerleştirin ve sonuç çok komik ve karşı konulmaz. Bu keyifli dizinin ikinci sezonu, çok boyutlu karakter kadrosuna daha da fazla derinlik kattı ve 3. Sezonda her birini nerede bulacağımızı gerçekten merak ediyoruz - Otis, Eric, Maeve, Ola, Lily ve daha fazlası dahil.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmiizler sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.