Filmiizler.com

Harry Potter hayranlarına müjde: Fantastik Canavarlar 3’ten beklenen haber!

Harry Potter hayranlarına müjde: Fantastik Canavarlar 3’ten beklenen haber!

  23 Eylül 2021

  143 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

Fantastik Canavarlar 3: The Secrets of Dumbledore resmileşti ve Warner Bros. tarafından duyuruldu. Film önümüzdeki yıl geliyor.

Fantastik Canavarlar 3 uzun süredir merakla bekleniyordu. Harry Potter evreninde geçen Fantastik Canavarlar serisi daha önce yaşanan olayları anlatıyor. Özellikle Dumbledore’un gençliğinde neler yaşadığı hayranlar tarafından merak ediliyordu ve Fantastik Canavarlar 3 buna ışık tutacak.

Netflix, Harry Potter senaristi ile anlaştı!Netflix, Harry Potter senaristi ile anlaştı!

Netflix, Harry Potter senaristi ile anlaştı!

Netflix, yine bir kitap uyarlaması için başarılı senarist Steve Kloves ile anlaştı. Kloves, senaryosunu yazdığı yapımlar ile öne çıkıyor.

Fantastik Canavarlar 3 çıkış tarihi erkene alındı

Fantastik Canavarlar 3’ün normalde 2021‘de sinemalara gelmesi bekleniyordu. Fakat korana virüs salgını filmin çekimlerini aksatmıştı. Senaristlerin daha fazla zamana ihtiyaç duyması önceki filmlerin arasında uzunca bir boşluk oluşturmuştu.

Salgın nedeniyle film 15 Temmuz 2022‘ye ertelenmişti fakat filmin resmileşmesi nedeniyle filmin çıkış tarihi 15 Nisan 2022‘ye alındı.

Filmin resmi özeti şu şekilde:

Spoiler Uyarısı!

Profesör Albus Dumbledore, güçlü karanlık büyücü Gellert Grindelwald’ın büyücülük dünyasının kontrolünü ele geçirmek için harekete geçtiğini biliyor. Onu tek başına durduramayacağını anlayan Albus, Büyü zoolog Newt Scamander’dan, cadılardan ve cesur Muggle fırıncımızdan yardım alıyor.

Filmin adının Türkçe çevirisi Dumbledore’un Sırları ve bu isme bakılırsa filmin en çok Albus Dumbledore’a odaklanacağı belli oluyor.

Fantastik Canavarlar 3, 15 Nisan 2022‘de sinemalara geliyor.

REKLAM

728x90 Yatay Reklam Alanı
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmiizler sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.